Sklep dla klientów indywidualnych
Wiadomość została wysłana
Wystąpił problem z wysyłaniem wiadomości
Trwa wysyłanie wiadomości
Projektowanie stron www Kraków
OFERTA

Hurtownia nici

Żadna pasmanteria ani pracownia krawiecka nie może obejść się bez nici. I nie wystarczy zgromadzić u siebie nici w podstawowych kolorach: białym, czarnym, czerwonym itp. Bo jest wiele rodzajów nici... służących do różnych celów.

hurtownia nici Galplast ma ich w ofercie bardzo wiele: i do szycia ręcznego, i do szycia maszynowego. Innych nici będziemy używać do obszywania dziurek a jeszcze innych do obrębiania delikatnego jedwabiu czy sztywnego jeansu.

Nasza hurtownia nici ma w ofercie także nici do haftu maszynowego, specjalne błyszczące i metalizowane, bawełniane, jedwabne i poliestrowe. Szafy ekspozycyjne w ze szpulami nici wyglądają bardzo efektownie i kolorowo. Olbrzymia ilość kolorów i subtelnych odcieni, powoduje, że znalezienie nici w kolorze identycznym  z kolorem tkaniny lub zamka błyskawicznego nie stanowi problemu.

Nasza hurtownia nici zaopatruje cały kraj w nici Guterman oraz województwo mazowieckie w nici Ariadna. Posiadamy bogaty wybór szaf na nici Gutermana, co pozwala nam na dopasowanie powierzchni sprzedażowej dla każdego rodzaju sklepu.

Hurtownia nici Ariadna to także miejsce zaopatrzenia pracowni krawieckich, pracowni rękodzielniczych, zakładów kaletniczych w szeroką gamę mini na dużych nawojach. 

Jako hurtownia nici sprzedajemy wszystkie rodzaje nici Gutermann w opakowaniach zbiorczych, pakowane po 5 szpulek w danym kolorze. Niewielkie opakowania pozwalają sklepom i pracowniom krawieckim na posiadanie dużej gamy kolorystycznej bez obawy na zbyt duże zatowarowanie sklepu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów hurtownia nici poszerzyła swój asortymen o nici polskiej firmy Ariadna. Nici te sprzedajemy w nawojach 100 m oraz na specjalne zamówienie klienta.