Sklep dla klientów indywidualnych
Wiadomość została wysłana
Wystąpił problem z wysyłaniem wiadomości
Trwa wysyłanie wiadomości
Projektowanie stron www Kraków
Nasza firma

O nas

Działamy na rynku pasmanteryjnym od 1981 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne, początkowo jako producent pasmanterii.

Obecnie prowadzimy hurtownię specjalizującą się w zaopatrzeniu hurtowni pasmanterii oraz sklepów; jesteśmy przedstawicielem wielu markowych firm takich jak m.inn.  Gutermann, Knorr Prandell, Clover, Addi, Heritage, Calambour, Dayka, YKK, Pony, Prym czy Premax.

Główne działy produktów  naszej oferty to :
pasmanteria i dodatki krawieckie
szycie, patchwork
robótki - druty szydełka, akcesoria, wełna, kordonek
haft - mulina, igły tamborki, kanwy
decoupage - farby, kleje lakiery, papiery do decoupage, narzedzia
filcowanie - filc, wełna czesankowa, igły do filcowania, maty
biżuteria - akcesoria jubilerskie, koraliki, cekiny, żyłki

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalną obsługę. O uznanej pozycji firmy Galplast świadczy fakt uzyskania od dostawców statusu autoryzowanego przedstawiciela na rynku polskim.

Do współpracy zapraszamy sklepy i hurtownie.

Lubisz tworzyć unikalne rzeczy? Twoje pomysły nigdy się nie kończą? Chcesz rozwijać swoje umiejętności z zakresu szycia, filcowania, czy decoupage? Jeśli ten opis pasuje właśnie do Ciebie, zapoznaj się z asortymentem hurtowni dodatków krawieckich Galplast.

Galplast to coś więcej niż tylko hurtownia akcesoriów krawieckich. To także hurtownia decoupage, hurtownia guzików, hurtownia nici, hurtownia filcu oraz hurtownia włóczek. Z nami rozwiniesz swój talent do tworzenia oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju ubrań, biżuterii i innych przedmiotów. Poznasz nowe techniki i akcesoria, które otworzą przed Tobą zupełnie nowe możliwości.
Nasza hurtownia pasmanteryjna w Warszawie oferuje akcesoria krawieckie firm takich jak Gutermann, Freudenberg, Clover, Premax itp., a także artykuły do decoupage, akcesoria do haftu, robótek na drutach, patchworku czy filcowania oraz elementy do tworzenia biżuterii. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Dzięki naszej szerokiej ofercie każdy projekt będzie możliwy do zrealizowania. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Prowadzisz sklep, hurtownię lub pracownię krawiecką? Zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z naszymi pracownikami mailowo lub telefonicznie by uzyskać możliwość składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, który z pewnością stanie się nieocenionym źródłem inspiracji dla każdej wielbicielki robótek ręcznych!
Jeśli nie prowadzisz pasmanterii lub pracowni krawieckiej, a jesteś zainteresowana naszymi produktami, napisz do nas! Podpowiemy Ci w których pasmanteriach można je kupić.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

tel. 223 905 744
email. ##wjgidlcxp#at#vpaeaphi.rdb.ea##