Sklep dla klientów indywidualnych
Wiadomość została wysłana
Wystąpił problem z wysyłaniem wiadomości
Trwa wysyłanie wiadomości
Projektowanie stron www Kraków
Producenci

Wyszukiwarka

Manubens

Manubens to hiszpańska firma produkująca najwyższej jakości: wstążki podwójnie tkane, aksamitki, taśmy rypsowe, tasiemki firmowe.

Firma Manubens została założona w 1934 roku w Manresa, mieście o długiej tradycji tekstylnej w wąskich tkaninach. Na początku Manubens specjalizuje się w delikatnych środkach do pasmanterii i konfekcjonowania, różnicując się później w kierunku opakowań i taśm do zastosowań przemysłowych.

Przez ponad 80 lat firma ewoluowała, aby stać się producentem benchmarków w Europie. Firma Manubens eksportuje produkty na 5 kontynentów i jest obecna na najbardziej prestiżowych międzynarodowych targach w sektorach firmy (pasmanteria, konfekcja i opakowania). Obsługuje i dostarcza rozwiązania do ponad 1500 klientów na całym świecie.

Firma Manubens w swoich założeniach stawia na zarządzanie zapasami które dziś kluczowym punktem dla każdej firmy, dzięki czemu pomaga wszystkim klientom zredukować zapasy do minimalnego poziomu dzięki doskonałej obsłudze. Posiadamy ponad 7000 referencji na stałe i dostosowujemy produkty zgodnie ze specyfikacjami klienta.