Sklep dla klientów indywidualnych
Wiadomość została wysłana
Wystąpił problem z wysyłaniem wiadomości
Trwa wysyłanie wiadomości
Projektowanie stron www Kraków
Producenci

Wyszukiwarka

Lecco

Firma
Lecco Grison's to firma z Manresa w Bages (Barcelona), która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wyrobów tekstylnych do naprasowywania, drukowanych plastrów, etykiet tkanych, tkanin lub haftów i licencjonowanych numerów odzieży sportowej, a także łat naprawczych (nakolanniki, łokieć podkładki) oraz markery do identyfikacji odzieży oraz wszelkiego rodzaju produkty i akcesoria do galanterii.

Jest to skonsolidowana firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w tym sektorze, zawsze w ciągłej ewolucji i ulepszaniu, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom klientów, zarówno hurtowników, jak i pasmanterii, sklepów, handlu specjalistycznego i dużych pasmanterii.

Technologia naprasowywania, która jest wbudowana we wszystkie produkty tekstylne Lecco Grison, pozwala na łatwe nakładanie łaty na odzież, z ciepła żelaza otrzymasz mocne, wodoodporne i odporne na pranie poddasze, dzięki czemu stało się bardzo dobra opcja do ozdabiania lub naprawy odzieży uszkodzonej przez codzienne użytkowanie na obszarach osłabienia betonu.
Filozofia
Głównym celem Lecco Grison jest oferowanie wyrobów z naprasowywanych tkanin o wysokiej jakości i po konkurencyjnych cenach, z usługą dostosowaną do potrzeb i preferencji w każdym szczególnym przypadku.

W tym temacie gama produktów do naprasowywania oferowanych przez firmę obejmuje łaty naprawcze na nakolanniki, ochraniacze na łokcie; sportowe numery licencjonowane w celu identyfikacji zawodników zespołu; markery do identyfikacji odzieży i ozdobne łaty z nadrukiem, haftem lub tkaniną dla wszystkich. Firma oferuje wzory dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także szeroki zakres rozmiarów i kolorów.

Firma Lecco Grison produkuje na najnowszej generacji maszynach oraz profesjonalnie wykwalifikowaną kadrę, zarówno do produkcji.
Historia
Firma została założona w Manresa w 1984 roku, kiedy wykryła ukrytą potrzebę w sektorze tekstylnym, zwłaszcza w wyrobach do naprasowywania i akcesoriach do galanterii.

Początkowo firma produkowała i dystrybuowała produkty do galanterii i drobnego specjalistycznego handlu, aż do 1993 r., Kiedy to powstała firma Lecco Grison w celu poprawy i rozprzestrzeniania się na nowe rynki, oferując produkt wysokiej jakości w dobrej cenie.

Od tego momentu Lecco Grison przekształciło się w wyspecjalizowaną firmę w produkcji wyrobów do naprasowywania; warsztaty naprawcze (nakolanniki, ochraniacze na łokcie, itp.), markery (na ubrania dla dzieci), numery sportowe (na koszulki i spodnie zespołów) ozdobne łaty (z haftami, wszywkami lub drukowane) oraz spersonalizowane artykuły do ​​naprasowywania (z minimalnymi poleceniami ), czyli projektowanie i wytwarzanie spersonalizowanych produktów do naprasowania dla firm, zespołów sportowych, szkół, uniwersytetów, stowarzyszeń, grup muzycznych, partii politycznych i grup, bez przerywania serwowania dużej ilości akcesoriów pasmanteryjnych, różnicowania i ulepszania ich oferty w zależności od potrzeby i wymagania klientów.

Obecnie firma Lecco Grison oferuje swoje produkty dalej niż Katalonia, w całej Hiszpanii, zwłaszcza dla firm zajmujących się sprzedażą hurtową w sektorze pasmanterii i sklepów oraz dużych sklepów detalicznych, chociaż w mniejszym stopniu kontynuują pracę z małymi sklepami pasmanteryjnymi i specjalistycznymi sklepami .