Sklep dla klientów indywidualnych
Wiadomość została wysłana
Wystąpił problem z wysyłaniem wiadomości
Trwa wysyłanie wiadomości
Projektowanie stron www Kraków
Producenci

Wyszukiwarka

Tulip

Tradycja robienia igieł w Hiroszimie sięga ponad 300 lat. Marka Tulip ma siedzibę w tym regionie Hiroszimy i produkuje igły do ​​szycia, szydełka i druty do rękodzieła. Założyciel Atsushi Harada miał nadzieję stworzyć popularną markę, która byłaby ulubiona wśród wszystkich użytkowników, opracowując wysokiej jakości produkt, który jest zarówno niezawodny, jak i łatwy w użyciu.

Obecny i drugi prezydent, Kotaro Harada, kontynuuje dziedzictwo założyciela. Jest zaangażowany w świadczenie usług i prowadzenie działalności w sposób uczciwy poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości, które przyczynią się do rozwoju społeczeństwa, docierając do klientów, którzy „korzystają z produktów Tulip, aby cieszyć się życiem każdego dnia”.

Pracownicy firmy to ludzie, którzy „chcą zadowolić klientów, ponieważ lubią Hiroszimę i Tulipana” i pomagają promować ideę „prowadzącego satysfakcjonujące życie, które zaczyna się od używania igieł”.

Nawet gdy planują i przewidują przyszłość, chcą nadal budować wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii, zachowując ich tradycyjne techniki, aby pozostać zaangażowanym w bycie firmą, która jest zarówno niezawodna, jak i ulubiona wśród klientów na całym świecie.